Facebook

Google Plus

KANCELARIA

Kancelaria prowadzona jest przez adwokata Krzysztofa Spelaka, który kontynuuje prawnicze tradycje rodzinne, zapoczątkowane przez adwokat Magdalenę Spelak, wieloletnią członkinię Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu, która praktykowała przez kilkadziesiąt lat do 2014 r. W tym okresie działalność Kancelarii skupiała się na prowadzeniu spraw rozwodowych, rodzinnych, majątkowych i spadkowych, która to specjalizacja jest kontynuowana i rozwijana do dnia dzisiejszego.

Choć zmieniło się pokolenie, to trwałe pozostały tradycja i indywidualne podejście do klienta.

Warto nadmienić, iż oprócz powiększanego z roku na rok doświadczenia, Kancelaria wzbogaca zakres swoich usług, czego przykładem jest wprowadzenie usług mediacyjnych.

Kancelaria w zakresie spraw odszkodowawczych współpracuje z firmą EVENTUM Centrum Dochodzenia Odszkodowań. Ponadto prowadzi programy szkoleniowe w ramach współpracy z firmą CK consulting.

W związku z długoletnim i bogatym doświadczeniem w zakresie sporów na tle działalności budowlanej Kancelaria jest rekomendowana przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy Oddział Wielkopolski.

Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, Kancelaria nawiązała współpracę z ADMIprojekt w zakresie pomocy prawnej przy pośrednictwie i zarządzaniu nieruchomościami.

Indywidualne podejście do klienta powoduje, iż wynagrodzenie ustalane jest stosownie do wymaganego nakładu pracy, jak i charakteru sprawy. Rozliczenia dokonywane są w formie zapłaty jednorazowej, ryczałtowej, godzinowej, ratalnej lub dodatkowego honorarium za pozytywny wynik sprawy.